پیام کوتاهدرباره ما

کـادر مدیریتی اهرا سامانه ایرانیـان با بهره گیری از بیش از دو دهه سـابقه فعالیت در زمینه های گـوناگون صنعت انفورماتیک کشـور و مـدیریت بسیـاری از پـروژه های بزرگ و ملی در سـازمانها و شرکتهای بخش دولتی و خصوصی و نیز برخورداری از تجربیات فراوان در طول چهار سال فعالیت در شرکتهای مشغول به کار در زمینه سرویسهای مبتنی بر ارسال و دریافت پیامک ، بر آن شد تا با مدون ساختن این تجربیات و بهره گیری از دانش فنی کادری ورزیده و با تجربه اقدام به طراحی یک سامانه هوشمند پیام کوتاه نماید که از یک طرف کلیه نقاط قوت سامانه های موجود در ایران را داشته باشد و از طرف دیگر نقاط ضعف این سیستمها را که متاسفانه کم هم نیستند بر طرف نماید.
اهرا سامانه ایرانیان با هدف ارائه خدمات تخصصي گستـرده پيـام کوتاه و امکانات جانبي آن فعاليت رسمي خود را از سال 1389 آغاز نمود . همچنين این شرکت موفق شد در سال 1389 قرارداد هاي همکاري گسترده اي با شرکت هاي زير ساخت پيام کوتاه نيز منعقد نمايد.

آنچه که در اهرا سامانه ایرانیان بيش از هر معياري مورد توجه قرار گرفته نوآوري، خلاقيت، کيفيت و رضايت مشتري است. سامانه هوشمند اهرا سامانه ایرانیان در يک بازه یکساله تحت بالاترين و پيچيده ترين آزمايشـات کنترل کيفيت و توسعه قرار گـرفته و یکسـال پس از فعـاليت هاي گستـرده آزمايشي بصورت رسمي معرفي گرديد.یکسال صبر مجموعه اهرا سامانه ایرانیان براي معرفي قدرتمند ترين سامانه پيـامک کشور به علت علاقه خاص مديران به معرفي يک پـروژه کـاملا سـالم و آزمـايش شده مي باشد که خود نشـانه بلوغ نرم افزاري در اين شـرکت و قـابل اعتماد بودن آن است.

سامانه هوشمند اهرا سامانه ایرانیـان هم اکنون تنها سيستـم کاملا بومي برنـامه نويسي شده منطبق با تکنولوژي روز مي بـاشد که علاوه بر دارا بودن کلیـه نقاط قوت و امکانـات سیستمهای موجود ، نقاط ضعف آنها را نیز برطرف نموده است.
ما خوشحال خواهيم شد عامل موفقيت هاي شما باشيم ، براي اطمينان بيشتر مي توانيد سيستم مارا با ساير سيستم هاي غير بومي و ... مقايسه کنيد.

سامانه هوشمند اهرا سامانه ایرانیان ، با بکارگيري تکنولوژي هاي برتر روز و نياز کاربر گامي رو به جلو در استفاده بهينه و کاربردي تر از سرويس پيام کوتاه مي باشد. تعرفه پايين ارسال پيام کوتاه در قياس با نمونه هاي مشابه و کار آمدي بستر نرم افزاري را مي توان از محاسن اين سامانه برشمرد.
با فراهم شدن اين سرويس تحت وب ، کاربران قادر خواهند بود بدون نياز به هيچ گونه سخت افزار جانبي و هيچ گونه محدوديت به ارسال ، دريافت و مديريت پيام کوتاه بپردازند.
همچنين با به کار گيري دانش فني بالا توانست مشکلات ديگر سيستم هاي پيام کوتاه را شناسايي و برطرف نماييد و با قدرت هرچه تمام نسخه هاي کاربري و پايدار ارائه نماييد.

 
 
 
Phone : (+98) 21 77655525 , (+98) 21 77682001 (5 Lines) , (+98) 21 77682580 , (+98) 21 77681208 , (+98) 21 77683019
Fax    : (+98) 21 77655525 Whatsapp   : 09203179287   : واتساپ شرکت

Copyright © 2019 Ahra Samaneh Iranian Co. All Rights Reserved.


تمامي كالاها و خدمات اين شرکت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند
فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش ‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد